Городоччина за підсумками року є серед кращих районів на Львівщині

У рейтингу районів на Львівщині лідерами є Кам`янка-Бузький, Городоцький та Пустомитівський. Такі результати оприлюднили 28 грудня під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами РДА та міськими головами міст обласного значення.

За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, у той же час аутсайдерами у цьому рейтингу стали Старосамбірський, Турківський  та  Дрогобицький райони. Серед міст обласного значення рейтинг очолює Львів та Моршин, останні місця посіли Борислав та Червоноград. До слова, серед основних критеріїв у роботі райдержадміністрацій та міських виконкомів, на основі яких сформовано рейтинг, є фінансові показники, робота промислової галузі, охорони-здоров’я, житлово-комунального господарства, дошкільна та позашкільна освіта, демографічні показники, доходи населення, якість освіти.