Відбулось навчання-семінар щодо участі в конкурсі проектів місцевого розвитку

У п'ятницю, 22 грудня,  в сесійній залі  районної ради відбулось спільне навчання-семінар для Городоцького та Мостиського районів, щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку (мікропроектів).
У навчанні взяли участь: депутати Львівської обласної ради Володимир Саган та Катерина Кеньо, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, керуючий справами районної ради Іван Мєскало, заступник міського голови Степан Попко, радник голови районної ради Ігор Саган, сільські голови, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів РДА, працівники районної та міської рад, представники медичних установ, директори шкіл, громадські організації, ініціативні групи, зацікавлені мешканці.

Провів семінар заступник керуючого справами Львівської обласної ради, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків -  Іван Собко. Присутніх ознайомили з умовами конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік, основними нововведеннями, положеннями, зосередили увагу на основних проблемах в написанні, оцінюванні та фінасуванні проектів. За словами Івана Собка, на реалізацію проектів наступного року планується передбачити з обласного бюджету – 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах

Подати документи на конкурс можна – тут.