25 грудня – Різдво Христове за григоріанським календарем. Вітання голови районної ради.

Шановні віряни Римо-католицької церкви! У ваші серця, оселі й храми всезігріваючим світлом незабаром прийде радісне вселенське свято – Різдво Христове. Уже понад дві тисячі років воно несе людству віру у краще майбуття, надію на торжество добра над злом, любові до ближнього, послане Сином Божим зцілення і спасіння. Надзвичайно добре, що із цими сакраментальними почуттями ви не забуваєте і про сьогоденні справи, своїми чеснотами робите Україну кращою і сильнішою. З такої неповторної нагоди просимо всіх вас при- йняти найщиріші вітання і сердечні побажання здоров’я, родинних статків, оптимізму та успіхів на багато-багато років життя, Господньої Благодаті. Христос народився! Прославляйте Його!

Голова Городоцької районної ради                                                           Володимир Більовський