На Городоччині, 19-20 грудня оголошено жалобу у зв'язку з загибеллю земляка, військовослужбовця, учасника бойових дій – Наконечного Дмитра Тарасовича.

Сьогодні, 19 грудня, Городоччина із сумом зустріла тіло учасника бойових дій, військовослужбовця – Дмитра Наконечного. На майдані Гайдамаків м.Городка відбулася громадська панахида.

У зв’язку з цим: "З метою вшанування пам’яті трагічно загиблого учасника антитерористичної операції, військовослужбовця третього механізованого батальйону військової частини А0998 старшого солдата Збройних Сил України, Наконечного Дмитра Тарасовича та пам’яті військовослужбовців - учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, оголосити в Городоцькому районі Львівської області 19 та 20 грудня 2017 року Днями жалоби.", - йдеться у Розпорядженні Городоцької райдержадміністрації від 18.12.2017 № 783.

На знак скорботи, на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій  радять приспустити Державний Прапор України.

Також рекомендується підприємствам, установам, організаціям району, незалежно від форм власності, обмежити проведення  у ці дні розважально-концертних заходів.

Нагадаємо, Дмитро Наконечний загинув 17.12.2017 року у Чернігівській області.