Вечір присвячений Року Івана Низового на Городоччині

У неділю, 10 грудня, у районному Народному домі м.Городка відбувся вечір  "Він тримав українське небо над Луганськом", приурочений Року Івана Низового на Городоччині. Також одночасно відбулося й нагородження лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Івана Низового.
На заході були присутні та виступили з вітальними словами: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, голова Львівської обласної спілки письменників Ігор Гургула, український поет, прозаїк, громадський та державний діяч Володимир Шовкошитний.
Нагородила лауреатів Всеукраїнської літературної Премії імені Івана Низового дочка письменника - Леся Низова, яка є ініціатором щодо започаткування премії. Луганчанка активно працює над упорядкуванням  літературної спадщини батька.
Також освітяни району підготували творчі виступи в яких показали творчий шлях Івана Низового.

Довідка:
Іва́н Дани́лович Низовий (3 січня 1942, засілля Рудка — 30 вересня 2011Луганськ) — український письменникпоетпрозаїкпубліцистжурналістредакторгромадський діяч, автор понад 100 збірок поезій, прози, публіцистики, перекладів, творів для дітей. Член Національної спілки письменників Україниз 1972 року. Член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Лауреат премій імені Бориса Горбатова, імені Микити Чернявського, імені братів Богдана і Левка Лепкихімені Олекси Гірника, міжнародної премії за найкращий музичний твір — ораторію «Лелече», який був покладений на музику тернопільським композитором Богданом Климчуком і на всесвітньому конкурсі ностальгійних пісень посів перше місце в номінації «хорова композиція». Нагороджений медаллю «Будівничий України».
Книги Івана Низового виходили в Ужгороді, Львові, Рівному, Києві, Донецьку, Луганську. Його твори перекладалися російською, болгарською, польською, англійською, чеською, словацькою, угорською, азербайджанською, татарською, чуваською мовами.