Відбулась XVІІ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання

Сьогодні, 7 грудня 2017 року, в актовому залі відбулась XVІІ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання. 
У її роботі  взяли участь: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, міський голова Р.Кущак, селищний голова смт.В.Любінь Й.Фабрига, депутати Львівської обласної ради В.Саган та К.Кеньо, заступник голови районної ради Б.Слонівський,  перший заступник голови РДА І.Ковальчук, заступник голови РДА П.Стахів, 26  депутатів районної ради, сільські голови, керівники управлінь відділів РДА, керівники силових структур району, працівники апарату районної ради  та представники засобів масової інформації. Перед початком сесійного засідання голова ради привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, яке відзначається 7 грудня і вручив депутатам та головам сільських рад сувенірну продукцію Городоцької районної ради. 

Почалась сесія традиційно з Гімну України, опісля якого голова районної ради Володимир Більовський привітав депутатів,  які  святкували свій день народження у міжсесійний період. Опісля сесійного засідання голова РДА В.Ременяк вручив відзнаку "За заслуги перед Городоччиною" голові райради.

Рішення райради приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/7211

На сесії розгядались такі питання:

1.        Про порядок денний XVII сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.        Про звіт голови Городоцької районної ради про роботу за звітний період.

3.        Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2017 році.

4.        Про внесення змін до Програми «Молодь Городоччини» на 2017 рік».

5.        Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на І квартал 2018 року.

6.        Про затвердження Програми організації відзначення державних, національних та релігійних свят у Городоцькому районі на 2018 рік.

7.        Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Городоцького району на 2017 рік.

8.        Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення та фінансової підтримки КП «Городоцьке РБТІ» на 2017-2018 роки.

9.        Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору керівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності.

10.    Про затвердження Програми створення і використання місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації можливих НС техногенного і природного характеру та їх наслідків в Городоцькому районі на 2017-2020 роки. 

11.    Про стан  виконання Регіональної програми «Питна вода України» у Городоцькому районі на 2006-2020 рокиза десять місяців 2017 року.

12.    Про звіт керівника управління агропромислового комплексу про стан розвитку сільського господарства в районі та виконання галузевих програм.

13.    Про роботу Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

14.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

15.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Черляни, вул. Польова, 63 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для  обслуговування нежитлової будівлі.

16.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для реконструкцій нежитлових будівель під цех з виробництва системи вентиляції та металоконструкцій площею 0,2347 га, що  знаходиться на території Великолюбінської селищної ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

17.    Про надання дозволу ПП «АЛІКЕНД» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,2904 (кадастровий номер 4620988000:08:000:0158), яка розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, вул. Польова, 13 (за межами населеного пункту).

18.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 25 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

19.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 64 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

20.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 86,88 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

21.    Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс у комунальну власність Добрянській сільській раді Городоцького району Львівської області незадіяну будівлю котельні Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22.    Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс у комунальну власність Добрянській сільській раді Городоцького району Львівської області будівлі з прибудовами Милятинської ЗОШ І-ступеня.

23.    Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на укладення угоди оренди нежитлового приміщення (буфету) Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

24.    Про внесення змін до Статуту опорного закладу Городоцького навчально-виховного комплексу № 5 «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Городоцької районної ради Львівської області.

25.    Про визнання Городоцької районної державної адміністрації  уповноваженої особи в галузі освіти та делегування  їй функцій управління освітою згідно нового Закону України «Про освіту».

26.    Про виплату добових депутатам районної ради, які приймали участь в засіданнях постійних комісій, президій та сесій в 2018 році.

27.    Про затвердження штатного розпису Городоцької районної ради на 2018 рік.

28.    Про встановлення надбавки голові та заступнику голови Городоцької районної ради за виконання особливо важливої роботи, надання їм матеріальної допомоги та преміювання.

29.    Про затвердження кошторису видатків на утримання Городоцької районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік і ліміту пального для службового легкового автотранспорту.

30.    Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району, підтримки у Городоцькому районі учасників АТО та їхніх родин, а також  родин Героїв  Небесної Сотні в 2018 році.

31.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

32.    Про надання дозволу Городоцькій міській раді на передачу в оренду частини приміщення (будівля, номер, літер2, А по вул. Підгір’я, 2 у м. Городку) громадській організації «Городоцький футбольний клуб «Колос»» площею 493,2 кв. м.

33.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21.07.2017 року № 331 «Про надання дозволу на передачу в орендну частини  приміщення  КЗ ГРР «Городоцький районний ЦПМСД».

34.     Про реорганізацію юридичної особи, шляхом перетворення комунальної організації Городоцької районної ради «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» в комунальне некомерційне підприємство, «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».

35.    Про внесення змін у структуру КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ».

36.    Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за дев’ять місяців 2017 року.

37.    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

38.    Про районний бюджет Городоцького району на 2018 рік.

39.    Різне.