Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Днем місцевого самоврядування

Шановні земляки, депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Від щирого серця вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!
На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їхні жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст. Тож лише спільна злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку територіальних громад, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів перетворять нашу країну на заможну європейську державу. Щиро бажаю всім вам творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Городоччини!

З повагою,
голова Городоцької ра
йонної ради                                                           Володимир Більовський