Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Днем Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани українського війська! Щиро вітаю вас з Днем Збройних сил України! Збройні Сили є надійною опорою державності, якими пишається наш народ. За останні роки українська армія відродилася та стала потужною силою, здатною захистити нашу країну. Завдяки саме нашим військовим ворог не зміг здійснити свої загарбницькі плани. Сердечно дякую нашим воїнам за героїзм, мужність та сумлінне виконання свого обов’язку. Ми вдячні вам за мир та спокій на рідній землі. Немає сумнівів, що наша армія й надалі стоятиме на варті незалежності України. Щиро зичу вам міцного козацького здоров’я, щастя вашим родинам та успіхів у справі служіння рідному краю та Україні! Нехай щира любов до Батьківщини надихає вас на нові звершення!Слава Україні!

З повагою
голова Городоцької районної ради                                                            Володимир Більовський