Основи податкової культури для школярів

Начальником сектору інформаційних технологій Кісілем Р.І. проведено лекцію на податкову тематику у Городоцькій ЗОШ №4 І-ІІІ ступеня. Основною метою заходу було донести до майбутніх платників податків інформацію про те, що податки – це  основа формування бюджету країни, фінансування освіти, науки, медицини, культури, соціальних програм, а працівники податкової служби забезпечують контроль за повним та своєчасним надходженням податків і зборів до бюджету. Добровільна сплата податків сприяє підвищенню життєвого рівня кожного громадянина. У свою чергу школярі та вчителі подякували за змістовну розповідь фахівця і зазначили, що такі заходи формують високу податкову культуру підростаючого покоління та формують його освіченість.