У м. Комарно встановили майданчик зі штучним покриттям

3 грудня, в м.Комарно відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям, відповідно до обласної Програми "Спортивний майданчик".
З привітальним словом виступили депутат Верховної ради України Ярослав Дубневич, керівник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, міський голова м.Комарно Тарас Іваницький.
Після урочистого перерізання стрічки, о.Іван та о. Роман провели спільну молитву та освятили майданчик.
Опісля дітвора привітала гостей хореографічною композицією "Перлина Україна".
Продовженням спортивного свята став розпочатий футбольний турнір пам'яті Михайла Лопушинського.

Участь у заході взяли: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, депутати Львівської обласної ради В.Саган та К.Кеньо, депутат районної ради В.Лещинський.