Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Міжнародним днем волонтера

Щороку 5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Висловлюю щиру вдячність усім тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі  та допомагає людям. Революція Гідності, боротьба проти російської агресії надали нового значення слову «волонтер». Цей день став особливим в Україні. Безпрецедентний добровольчий рух почав змінювати обличчя рідної держави та свідчити усьому світові про зрілість і відповідальність українського суспільства. Дорогі волонтери! Всі, хто зустрічає цей день серед військових і у шпиталях, у дитячих будинках та інтернатах, хто допомагає ближнім словом і справами! Нехай ніколи не забракне у вас сил, наснаги та ентузіазму, нехай здійсняться ваші задуми про квітучу, справедливу і сильну Україну. Бажаю  вам міцного здоров’я, успіхів, миру та злагоди.

З повагою
голова Городоцької районної ради                                                         Володимир Більовський