Засідання бюджетної комісії Городоцької районної ради

У п'ятницю, 1 грудня, в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови комісії Івана Мєскала відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань економіки і бюджету, використання комунальної та спільної власності.
У роботі комісії взяли участь: перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, керівник фінуправління  Тарас Харович, представники ЗМІ, члени комісії.

За результатами обговорення постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд XVII сесії районної ради.

А саме:

1.        Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на перший квартал 2018 року.

2.        Про затвердження Програми організації відзначення державних, національних та релігійних свят у Городоцькому районі на 2018 рік.

3.        Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Городоцького району на 2017 рік.

4.        Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення та фінансової підтримки КП «Городоцьке РБТІ» на 2017-2018 роки.

5.        Про затвердження Програми створення і використання місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації можливих НС техногенного і природного характеру та їх наслідків в Городоцькому районі на 2017-2020 роки.

6.        Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс у комунальну власність Добрянській сільській раді Городоцького району Львівської області незадіяну будівлю котельні Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

7.        Про передачу безоплатно з балансу комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області на баланс у комунальну власність Добрянській сільській раді Городоцького району Львівської області будівлі з прибудовами Милятинської ЗОШ І-ступеня.

8.        Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на укладення угоди оренди нежитлового приміщення (буфету) Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

9.        Про виплату добових депутатам районної ради, які приймали участь в засіданнях постійних комісій, президій та сесій в 2018 році.

10.    Про затвердження штатного розпису Городоцької районної ради на 2018 рік.

11.    Про встановлення надбавки голові та заступнику голови Городоцької районної ради за виконання особливо важливої роботи, надання їм матеріальної допомоги та преміювання.

12.    Про затвердження кошторису видатків на утримання Городоцької районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік і ліміту пального для службового легкового автотранспорту.

13.    Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району, підтримки у Городоцькому районі учасників АТО та їхніх родин, а також  родин Героїв  Небесної Сотні в 2018 році.

14.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

15.    Про надання дозволу Городоцькій міській раді на передачу в оренду частини приміщення (будівля, номер, літер2, А по вул. Підгір’я, 2 у м. Городку) громадській організації «Городоцький футбольний клуб «Колос»» площею 493,2 кв. м.

16.    Про внесення змін до рішення районної ради від 21.07.2017 року № 331 «Про надання дозволу на передачу в орендну частини  приміщення  КЗ ГРР «Городоцький районний ЦПМСД».

17.    Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за дев’ять місяців 2017 року.

18.    Розгляд листів, звернень.

19.    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.