Звернення голови районної ради Володимира Більовського з Міжнародним днем інвалідів

Шановні краяни! 3 грудня – день, який нагадує всім, що серед нас є люди, які потребують особливої уваги й турботи. Сьогодні особливого вшанування і відзначення заслуговують ті інваліди, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті району. Також звертаюсь зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. Тож від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

З повагою
Голова Городоцької районної ради                                                          Володимир Більовський