У Городку вшанували героїчний чин членів ОУН В.Біласа, Д.Данилишина, В.Старика, Ю.Березинського

Сьогодні, 30 листопада, біля монумента Борцям за волю України (вул.Б.Хмельницького, 2) встановленого на спомин про чин учасників Організації Українських Націоналістів – Василя Біласа, Дмитра Данилишина, Володимира Старика, Юрія Березинського відбувся поминальних захід.
 Отець Степан Целень та о.Михайло Греділь  відслужили панахиду за Героями України. Покласти квіти, запалити лампадки та згадати героїв прийшли: голова Городоцької  районної ради Володимир Більовський, міський голова Роман Кущак, заступник голови Городоцької РДА Павло Стахів, помічник Народного депутата України, депутат районної ради Володимир Лещинський, секретар міської ради Юлія Віткова та всі небайдужі громадяни
Виступила з історичною довідкою про події тих часів учасник ГО "Апостольська Чота", член Городоцького районного осередку Львівського історико-просвітницької правозахисної організації  "Меморіал" ім. В.Стуса Галина Вилійка-Ждан.

Нагадаємо: члени ОУН:  В. Білас, Д.Данилишин, В. Старик та Ю.Березинський, у 1932 році здійснили збройний напад на місцеву пошту з метою здобуття коштів на визвольну боротьбу проти тогочасної окупаційної польської політики. Цей напад став відомим у цілому краї, про нього писали місцеві та зарубіжні газети.