Засідала постійна комісія Городоцької районної ради з питань охорони здоров'я

У вівторок, 28 листопада, відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО.
У роботі комісії взяли участь: депутат районної ради, голова постійної комісії Довгунь Василь, заступник голови РДА Стахів
Павло,  головний лікар Городоцької ЦРЛ  Фалинський Павло, депутат райради, член комісії  Прохода Іван, радник голови районної ради Саган Ігор, головний спеціаліст з правових питань і кадрової роботи районної ради Цуньовська Ірина, представники ЗМІ.

На комісії було обговорено, внесено зміни  та вирішено винести на розгляд XVII чергової сесії Городоцької районної ради питання - щодо затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».