Відбулось засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин

У понеділок, 27 листопада, в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови комісії Василя Цуньовського відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань регулювання земельних відносин, планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно - територіального  устрою.
У роботі комісії взяли участь: заступник голови РДА Іван Ковальчук, голова Великолюбінської селищної ради Йосиф Фабрига, керуючий справами районної ради Іван Мєскало, заступник начальника відділу Держгеокадастру у Городоцькому районі Володимир Жук, радник голови районної ради Саган Ігор, члени комісії, представники ЗМІ, заявники.

За результатами обговорення постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд XVII сесії районної ради.

А саме:

1.        Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

2.        Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Черляни, вул. Польова, 63 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для  обслуговування нежитлової будівлі.

3.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для реконструкцій нежитлових будівель під цех з виробництва системи вентиляції та металоконструкцій площею 0,2347 га, що  знаходиться на території Великолюбінської селищної ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

4.        Про надання дозволу ПП «АЛІКЕНД» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,2904 (кадастровий номер 4620988000:08:000:0158), яка розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, вул. Польова, 13 (за межами населеного пункту).

5.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 25 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

6.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 64 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

7.         Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 86,88 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області