На Городоччині вручили нагороди родичам Лицарів ОУН і УПА та нагородили грамотами Верховної ради України учасників Революції Гідності

У неділю, 26 листопада, в Народномі домі м.Городка, відбувся захід із вшанування памяті Лицарів ОУН і УПА та церемонія вручення бойових відзнак їх нащадкам. Також нагородили грамотами Верховної ради України учасників Революції Гідності Городоцького району.
Участь у заході взяли: Народний депутат України Ярослав Дубневич, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак, депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України, голові Координаційної ради з вшанування памяті нагороджених Лицарів ОУН і Упа - Микола Посівнич, громадськість, духовенство.
Вручили нагороди нащадкам вояків:
• Бронзовий хрест бойової заслуги - Мирославі Грогорівні Мисько, племінниці Івана Огородницького "Пугача", (військового референта ОУН Городоцького повіту "1944", командира Повстанчої групи ім.Перуна).
• Срібний хрест бойової заслуги І-класу - Шевчуку Любомиру Володимировичу, племіннику Шевчука Михайла Михайловича  "Юрко, Бескид, Богдан", (заступнику референта СБ Львівського крайового проводу ОУН Миколи Грека "Грача, Гайдара", старшого вістуна, булавного, районного провідника ОУН Городоччини).
• Срібний хрест бойової заслуги І-класу - Хоми Івана "Богдана" (референта СБ Турківського надрайонного проводу, пізніше курєра УГВР) передали директору Городоцького музею Юлії Дурбак (для виставки в музеї).

Окрім того за дорученням Голови Верховної Ради України Андрія Парубія – вручили Почесні грамоти ВРУ учасникам Революції Гідності:
Рапу Оресту Ярославовичу – начальнику відділу організаційно кадрової роботи Городоцької районної ради.
Кеньо Катерині Іванівні – депутату  Львівської обласної ради.
Коржинському Ярославу Васильовичу – громадському діячу.
Ременяку Володимиру Васильовичу – голові Городоцької РДА.
Буняку Степану Остаповичу – голові Мостиської РДА.
Лещинському Володимиру Михайловичу – депутату  Городоцької районної ради.
Дунасу Роману Теодозійовичу – заступнику голови Великолюбінської селищної ради.
Торбі Андрію Михайловичу – сільському голові Суховільської сільської ради.
Мисько Антоніні Григорівні – депутату Комарнівської міської ради.
Давиду Мирону Івановичу – пенсіонеру.
Крук Марії Миронівні– депутату Комарнівської міської ради.

Окрасою свята був святковий концерт, який організувала ГО «Апостольська чота».