День пам’яті жертв Голодомору

Сьогодні, 26 листопада, біля пам’ятника жертвам більшовицьких репресій в м. Городку відбулись поминальні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору.

Священнослужителями району було проведено поминальну панахиду, опісля якої  Січовий стрілець Іван Данилевич та голова РТ «Просвіта» Іван Бучківський зачитали власні вірші, а представники художньої самодіяльності виконали пісні присвячені голоду 1932-33х років.
Присутній на заході Народний депутат України Ярослав Дубневич у своїй промові зазначив, що: - «Сьогодні у 85-ті роковини голодомору нам як ніколи потрібно бути єдиними, відкинути усі політичні лозунги та чвари, бо ми живемо під одним синьо-жовтим прапором України».
0 16:00 год керівники району та міста поклали кошики квітів до пам'ятника, хвилиною мовчання вшанували жертв голодомору та запалили свічки.

На заході були присутні: Народний депутат України Ярослав Дубневич, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, міський голова Роман Кущак, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, секретар міськради Юлія Віткова, депутати райради, керівники структурних підрозділів РДА, члени політичних та громадських організацій, мешканці району та міста.