Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору

Понад вісімдесят років минуло відтоді, як Україну спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів –1932-1933 років. За різними оцінками, ми втратили від 4 до 10 мільйонів співгромадян. Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!

Голова Городоцької районної ради                                                          Володимир Більовський