Відзначення Дня Гідності та Свободи

У вівторок, 21 листопада, у районному Народному домі з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулась урочиста академія «Мистецький тил майдану». Ведучі заходу нагадали присутнім сторінки з сучасної української історії, демонструючи ролики про події на майдані. У виконанні аматорів сцени району пролунали патріотичні музичні твори, пісні та поезія, а ансамбль “Росинка” продемонстрував танець. Присутня на заході  дружина Героя Небесної Сотні – Леся Топій поділилась з присутніми спогадами про Революцію Гідності. Завершилось дійство покладанням квітів до могил новітніх Героїв України та виконанням вокальним ансамблем «Передзвін» пісні «Пливе кача…».
На заході були присутні: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак, депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, заступник голови РДА Павло Стахів, секретар міськради Юлія Віткова, депутат районної ради Ігор Яскевич.