Вітання голови районної ради з Днем Гідності та Свободи

Шановні мешканці Городоччини! 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їхньої відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

Сьогодні любов до Батьківщини єднає нас, нескорених, у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність!

Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи!

З повагою
Голова Городоцької районної ради                                                          Володимир Більовський