Відбувся вечір-реквієм

У неділю, 19 листопада у Народному домі м.Городка відбувся вечір-реквієм "Хто і завіщо вигнав з дому вас у дальню далину" присвячений 70 річниці проведення операції "Вісла". Організатором даного заходу виступила Парафія Храму Турковицької Ікони Божої Матері м. Городка та о.Степан Целень.
За програмою відбулись творчі виступи:  Народного жіночого ансамблю "Берегиня", Народної хорової капели Городоцького районного Народного дому, хору церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Долиняни. Поезія поетів-переселенців прозвучала у виконанні Л.Шугало, Л.Мороз, О.Максимів, Т.Грецко, Я.Левковича. Театралізовану сценку до уваги глядачів представили учасники ГО "Союз українок".
На заході були присутні: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, священнослужителі Городоччини, члени громадських організацій, мешканці  району та міста.