Заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

16 листопада, у Львівському національному аграрному університеті відбулись урочистості з нагоди Дня  працівників сільського господарства.
За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята Почесними грамотами облдержадміністрації нагородили шістьох представників аграрної сфери.
В межах святкування відбулися виставка сільськогосподарської продукції та конкурс короваїв. У номініації "Новизна оформлення короваю" переміг Мостиський район, "Найбільший коровай" спекли у Золочеві, а "Найоригінальнішу презентацію" свого короваю представив Буський район.
Короваї передадуть в сиротиці, військові частини та військовий госпіталь.

На фото заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський та перший заступник голови РДА Іван Ковальчук з короваєм Городоцького району.