7 грудня - сесія Городоцької районної ради

Городоцька районна рада інформує, що XVІІ сесія районної ради VII скликання відбудеться 7 грудня 2017 року в актовому залі Городоцької районної ради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10.00. На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій.

На сесії розглядатимуть питання (оновлюється):

1.        Про порядок денний XVII сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.        Про звіт голови Городоцької районної ради про роботу за звітний період.

3.        Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам району в 2017 році.

4.        Про стан  виконання Регіональної програми «Питна вода України» у Городоцькому районі на 2006-2020 роки.

5.        Про роботу Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

6.        Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 9 місяців 2017 року.

7.        Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

8.         Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

9.        Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Черляни, вул. Польова, 63 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для  обслуговування нежитлової будівлі.

10.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для реконструкцій нежитлових будівель під цех з виробництва системи вентиляції та металоконструкцій площею 0,2347 га, що  знаходиться на території Великолюбінської селищної ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

11.    Про надання дозволу ПП «АЛІКЕНД» на викуп орендованої земельної ділянки кадастровий номер 4620988000:08:000:0158, яка розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, вул. Польова, 13 (за межами населеного пункту).

12.    Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».

13.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

14.    Про депутатські запити

15.   Різне.

З проектами рішень можна ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/7167