Відбулась нарада щодо стану пасажирських перевезень у Городоцькому районі

Сьогодні, 9 листопада, в актовій залі районної ради відбулась нарада  з керівниками транспортних підприємств  та головами громадських організацій, щодо пасажирських перевезень на території Городоцького району. На нараді обговорили питання встановлення нових тарифів на пасажирські перевезення; дотримання норм чинного законодавства та умов договорів на перевезення пасажирів; відшкодування витрат перевізникам від перевезення пільгових категорій населення та власне саме перевезення осіб, які мають пільги. Крім того, учасники наради піднімали питання повернення кінцевої зупинки в м. Львів для рейсових автобусів  Городоцького напрямку. Провели нараду голова РДА В.Ременяк, заступник голови районної ради Б.Слонівський, перший заступник голови РДА І.Ковальчук.