9 листопада нарада в актовому залі, щодо пасажирських перевезень в Городоцькому районі

У четвер 9 листопада, об 11:00 год в актовій залі районної ради відбудеться нарада, щодо стану пасажирських перевезень в Городоцькому районі. Нарада відбудеться за ініціативи голови РДА Володимира Ременяка, під головуванням першого заступника голови РДА Івана Ковальчука. Запрошуємо голову комісії Львівської обласної ради з питань   дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури  - Володимира Сагана та голову комісії Городоцької районної ради з питань АПК, розвитку села, екології, природних ресурсів, розвитку підприємництва, промисловості, зв’язку, транспорту і торгівлі - Дунаса Омеляна Михайловича, разом із членами даної комісії.