Заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Урочисті заходи з нагоди відзначення цього професійного свята відбулися 3 листопада  у Народному домі м.Городка.
 Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися: голова РДА Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, міський голова  Роман Кущак, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган та голова ГО "Городоцька спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих" Віталій Смілка. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в роботу по наданню соціальних послуг населенню району та з нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами. Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували колективи художньої самодіяльності Городоччини.