Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні, 31 жовтня, голова РДА В.Ременяк та заступник голови районної ради Б.Слонівський провели робочу нараду з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу. Керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про виконання показників бюджету усіх рівнів, інформував про формування проекту районного бюджету на 2018 рік.  Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько проаналізувала оплату захищених/незахищених статей видатків. Керівник відділу освіти  І.Яскевич повідомив про обласну нараду щодо змін до ЗУ "Про освіту" та нараду директорів ЗНЗ району.  Керівник відділу культури І.Шугало анонсував про виступ 05.11.2017 року в Народному домі м.Городок народних колективів Турківського району в рамках проведення І Етно-фестивалю гостинності.  Про початок опалювального сезону в закладах охорони здоров’я, повідомили їхні кервники. Керівник управління соціального захисту населення РДА С.Кошель доповіла про перерахунок субсидій, підготовку до зустрічі із демобілізованими учасниками АТО та відзначення Дня працівників соціальної сфери.