Відбулась XVІ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання

Сьогодні, 19 жовтня 2017 року, в актовому залі відбулась XVІ чергова сесія Городоцької районної ради VII скликання. 
У її роботі  взяли участь: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, заступник голови районної ради Б.Слонівський,  заступник голови РДА П.Стахів, 28  депутатів районної ради, сільські голови, керівники управлінь відділів РДА, працівники апарату районної ради  та представники засобів масової інформації. Перед початком сесійного засідання присутнім було продемонстровано Промо ролик - "Городоччина 2017", створення якого було спільною ініціативою Городоцької районної ради та РДА.Також було презентовано виставку картин Городоцької МАМ ім. П.Андрусіва, яку представила Леся Низова.

Почалась сесія традиційно з Гімну України, опісля якого голова районної ради Володимир Більовський привітав присутніх  та побажав здоров'я депутатам,  які  святкували свій день народження у міжсесійний період. На сесії до складу депутатського корпусу Городоцької районної ради зареєстровано   нового депутата від партії «Громадянська позиція»  - Дільного Андрія Антоновича. 

Рішення райради приймались відкритим поіменним голосуванням з яким Ви можете ознайомитись тут - http://gorodok-rada.org.ua/node/7093

На сесії розглядались такі питання:

1.        Про порядок денний XVI сесії Городоцької районної ради.

2.        Про інформацію Городоцької районної виборчої комісії Львівської області щодо змін в складі депутатського корпусу Городоцької районної ради.

3.        Про зміни в складі постійних комісій Городоцької районної ради.

4.        Про затвердження Програми детального планування території та розроблення технічної документації щодо розподілу земельної ділянки, що перебуває у спільній власності територіальних громад Городоцького району Львівської області на землях колишнього аеродрому «Черляни» на 2017-2018 роки.

5.        Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам  району в 2017 році.

6.        Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі на 2017 рік.

7.        Про внесення змін до Програми розвитку туризму  та  рекреації    в   Городоцькому районі на 2017 рік.

8.        Про внесення змін до Програми фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Городоцького району (далі-Програма) на 2017 рік.

9.        Про внесення зміни до Програми організації відзначення державних, національних та релігійних свят у Городоцькому районі на 2017 рік.

10.   Про внесення змін до районної програми збереження об’єктів культурної спадщини  Городоцького району на 2016-2018 роки.

11.   Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та коропцією на території Городоцького району Львівської області за перше півріччя 2017 року.

12.   Про звіт головного лікаря КЗ ГРР «Городоцький РЦ ПМСД» щодо організації роботи та витрачання виділених бюджетних коштів за 8 місяців 2017 року.

13.   Про звіт головного лікаря КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» щодо організації роботи та витрачання виділених бюджетних коштів за 8 місяців 2017 року.

14.   Про хід виконання Програми розвитку освіти Городоччини на 2017-2020 роки у 2017 році.

15.   Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перше півріччя 2017 року.

16.   Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

17.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

18.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що включена в перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах, площею 4,0927га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

19.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що включена в перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах, площею 5,7038га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

20.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,  що включена в перелік земельних ділянок, площею 73,8564га, що розташована території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

21.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 20,0000 га, яка розташована на території Завидовицької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

22.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення фермерського господарства площею 18,8069 га, яка розташована на території Завидовицької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

23.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 13,1000 га, яка розташована на території Шоломиницької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

24.   Про надання дозволу ПП «АЛІКЕНД» на викуп орендованої земельної ділянки кадастровий номер 4620988000:08:000:0158, яка розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, вул. Польова, 13 (за межами населеного пункту).

25.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 89 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

26.   Про передачу кадрових, матеріально-технічних ресурсів амбулаторій, ФАПів  КЗ ГРР «Городоцький районний ЦПМСД» Великолюбінській селищній раді Великолюбінської об’єднаної територіальної громади Городоцького району Львівської області.

27.   Про надання дозволу  КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» на списання автомашини марки ГАЗ-53.

28.   Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.07.2017 року № 323 «Про  ліквідацію Милятинської ЗОШ І ступеня».

29.   Про перейменування Долинянської ЗОШ І-ІІ ступенів на Долинянський навчально - виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Городоцької районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту.

30.   Про передачу навчальних закладів Городоцької районної ради Львівської області на баланс та в оперативне управління Великолюбінській селищній раді  Великолюбінської об’єднаної територіальної громади  Городоцького району Львівської області.

31.   Про передачу бібліотек-філій та Великолюбінської дитячої школи мистецтв Городоцької районної ради Львівської області на баланс та у комунальну власність Великолюбінській селищній раді  Великолюбінської об’єднаної територіальної громади Городоцького району Львівської області.

32.   Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу  електрокардіографа 3-х канального «Юкард 100» на баланс КЗ ГРР  «Городоцька ЦРЛ».

33.   Про виведення із штатного розпису КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» лікарів-стоматологів та сестер медичних зі стоматології.

34.   Про створення Комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».

35.   Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

36.   Про депутатські запити.

37.   Різне.