Бійцям в зону АТО передали одяг, медикаменти та продукти харчування

Напередодні  Дня захисника України, християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва на Городоччині – була проведена волонтерська акція, приурочена збору продуктів для бійців АТО.

До благодійної місії долучилися практично всі сільські ради району, чиє керівництво було заздалегідь повідомлене проосінню збірку для вояків.Активну участь в організації пожертв взяли освітянські, шкільні та бібліотечні колективи, медичні й аптечні установи, за що щира дяка їхнім директорам та керівникам. Різноманітні набори продуктів – крупи, чаї, каву, макаронні та інші борошняні вироби, солодощі, домашні смаколики й випічку, консерви та інші «закрутки», а також – санітарно гігієнічні засоби і білизну, актуальний сьогодні теплий одяг та взуття, інші важливі й потрібні речі з любов’ю та шаною пакували громади району та бюджетні установи. Працівники бібліотек, відділу освіти, медики, члени «Союзу українок» разом наліпили близько півтори сотні відер вареників. Основний продукт для виготовлення цих домашніх смаколиків – борошно  виділила Городоцька райспоживспілка (керівник – Богдан Кориляк). Центральна районна лікарня (головний лікар – Павло Фалинський ) передала на фронт протигрипозні та інші медичні препарати, а також якісні та цінні в польових умовах перев’язувальні матеріали, отримані по лінії гуманітарної допомоги. Найбільш «ходові» ліки передали захисникам й аптеки району. Їх отримає військовий госпіталь на передовій.

- Жодної заявки бійців із вказаними першочерговими потребами ми не зігнорували, – акцентував заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський. – Враховуючи те, що на порозі зима, повеземо на фронт й такі необхідні атрибути, як «буржуйки», димохідні труби, азбестовий папір, акумулятори, бак на воду (для облаштування душу) тощо. Всі ці «технічні» речі передали майстри з Комарна та громада села Градівка. Продукти харчування, які потребують зберігання у відповідному температурному режимі, відвезли до Львова, звідкіля курсуватиме на схід рефрижератор. Усе інше спакували в буси, які вирушать з Городка і поїдуть разом із «Самообороною Львівщини».

Залишається додати, що супроводжували гуманітарну допомогу з Городоччини на Донбас заступник голови райради Богдан Слонівський, помічник народного депутата Ярослава Дубневича, депутат районної ради  Володимир Лещинський та декан УАПЦ о.Степан Целень.

За інформацією Народної думки