Привітання голови районної ради В.Більовського з Днем захисника України

Шановні мешканці Городоччини! 14 жовтня, у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо захисників рідної землі.
І це не випадково, адже як 74 роки тому Богородиця стала Покровителькою для воїнів Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Впродовж останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та за яке віддавали життя вояки УПА, Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими, щиро дякуємо тим, хто повернувся із зони проведення антитерористичної операції, та молимося за тих, хто зараз перебуває на фронті. Щиро вітаю всіх вас зі святом Покрови. Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слова щирих зичень адресуємо нашим сучасним захисникам – учасникам антитерористичної операції. Вітаємо козаків нашого краю з Днем Українського козацтва, а ветеранів національно-визвольних змагань – з річницею створення Української Повстанської Армії. З нагоди свята зичимо всім міцного здоров’я, невичерпної віри та надії, добра, миру та злагоди!

З повагою
Голова Городоцької районної ради                                                       Володимир Більовський