Засідання оргкомітету з нагоди 75-ї річниці створення УПА та Дня захисника України

Сьогодні, 5 жовтня, в кабінеті голови Городоцької РДА, відбулося засідання організаційного комітету з питання відзначення на Городоччині 75-ї річниці створення УПА та Дня захисника України.
Учасники зустрічі детально обговорили усі заходи, що проходитимуть в рамках святкувань визначних дат, зокрема: проведення панахид у населених пунктах, де поховані новітні Герої та розташовані могили чи пам’ятні знаки воякам УПА, порядок нагородження військовослужбовців, упівців та волонтерів.

11 жовтня:

15.00 – презентація книги «Зведений реєстр осіб, пов’язаних з національно-визвольною боротьбою на Городоччині у 1944-1953 рр.» у приміщенні МАМ ім. П.Андрусіва міста Городок.
Поїздка краян  у військовий госпіталь м.Львів.

14 жовтня:

12.00 – Літургія у Козацькій каплиці на вул. Заставській м.Городка;

13.15 – піша хода до Меморіального хреста, загиблим учасникам УПА на вул. Заставській міста Городка;

13.30 – панахида, віче, покладання квітів до могил новітніх Героїв, нагородження учасників АТО обласними відзнаками біля пам’ятника;

14.30 – святковий концерт з нагоди 75-ї річниці створення УПА та Дня захисника України на майдані Гайдамаків у Городку, організатор – ГО «Апостольська Чота».

15 жовтня:

14.00 год. – гала-концерт патріотичної пісні «Сурми звитяг», районний Народний дім.