Щодо формування районного бюджету

3 жовтня, в голови Городоцької РДА відбулась робоча нарада з питань розробки проекту районного бюджету на наступний рік.

В обговоренні взяли участь: голова РДА В.Ременяк, заступник голови районної ради Б.Слонівський, перший заступник голови РДА І.Ковальчук, заступник голови РДА П.Стахів, керуючий справами райради І. Мєскало, начальник фінвідділу Т.Харович.
Учасники наради звернули увагу і на основні принципи та особливості формування районного  бюджету на 2018 рік, наголосивши на необхідності забезпечення оптимального розподілу показників між розпорядниками бюджетів нижчого рівня.  Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тарас Харович  зазначив, що  у розрахунках проектів місцевих бюджетів на 2018 рік відповідно до вимог статті 41 Бюджетного кодексу України соціальні стандарти та соціальні гарантії, у тому числі прожитковий мінімум, рівень його забезпечення, мінімальна заробітна плата, надання пільг, компенсацій і гарантій населенню, у наступному бюджетному періоді мають бути застосовані у розмірах та на умовах визначених діючим законодавством. Поряд з цим він звернув увагу на тому, що місцеві бюджети району на 2018 рік мають бути складені на діючій системі бюджетування.