Захід з нагоди Дня працівника освіти

У п'ятницю, 29 вересня,  у Народному  Домі  міста Городка відбувся захід з нагоди Дня працівника освіти
Розпочинаючи урочисту частину, присутнім презентували проморолик "Городоччина 2017".Опісля із вітальними словами та побажаннями до освітян звернулись: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак,
депутати Львівської обласної ради Володимир Саган та Катерина Кеньо та депутат районної ради, керівник відділу освіти - Ігор Яскевич . Кращі вчителі за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Городоччини та з нагоди свята отримали грамоти та подяки районної ради, міської ради та РДА від очільників району, міста та відділу освіти.Також усіх присутніх потішила цікава та креативна вистава театру М.Заньковецької "Наталка Полтавка".