Привітання голови районної ради учасникам фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю»

Дорогі друзі! Уже тринадцятий рік древній Городок вітає учасників регіонального фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю», присвяченого мистецтву депортованих етнічних українців. За час свого існування наш фестиваль здобув визнання як на теренах України, так і далеко за її межами, пропагуючи пісенно-поетичну творчість вихідців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя та Любачівщини, які зберігають пам’ять і синівську любов до рідного краю. Городоцька районна рада  щиро вітає учасників та гостей фестивалю-конкурсу. Бажаємо всім невичерпної енергії, творчого натхнення, доброго настрою, прекрасних виступів і приємних незабутніх вражень,а фестивалю – подальшого процвітання в ім’я добро- буту України!

З повагою
Голова районної ради                                                                                   Володимир Більовський