30 вересня – Всеукраїнський День бібіліотек

Шановні бібліотекарі Городоччини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості. Бібліотека – це своєрідна пам’ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох століть різними народами. Шановні бібліотекарі, прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну місію, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу наших земляків.  Бажаю міцного здоров’я, добробуту, творчих успіхів, вірних друзів та однодумців, миру і злагоди!

З повагою
Голова районної ради                                                                                     Володимир Більовський