У зв’язку з проведенням ремонтних робіт закрито рух для транзитного транспорту на автодорозі Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.

Cлужба автомобільних доріг у Львівській області доводить до відома громадян та гостей Львівщини, що у зв’язку  з проведення робіт з влаштуванням верхнього шару покриття з асфальту (ЩМА) на автомобільній дорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород на ділянці км 10+200 – км 33+420 (пост ДАІ – перехрестя з а/д Т-14-25 Миколаїв-Городок-Бібрка – с. Крижова) в період з 11.09.2017 р. по 11.10.2017 р. рух транзитного транспорту ЗАБОРОНЕНИЙ!

Об’їзд для транзитного та іншого транспорту буде здійснюватись за наступним маршрутом згідно встановленої схеми:

• c. Зимна Вода (пост ДАІ) – м. Городок (а/д М-11 Львів-Шегині) – Черляни (С140330 Довжанка-Черляни ) – с. Крижова (а/д Т-14-25 Миколаїв-Городок-Бібрка) та в зворотньому напрямку.

Згідно попередніх планів роботи триватимуть до 11.10.2017 року. Роботи виконає підрядна організація ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл». Організація дорожнього руху погоджена з Національною поліцією. Служба автомобільних доріг у Львівській області приносить вибачення водіям та перевізникам за тимчасові незручності.