Відбулась щотижнева нарада

У вівторок 5 вересня, заступник  голови районної ради Богдан Слонівський та перший заступник голови РДА Іван Ковальчук провели чергову робочу нараду з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.
Після аналізу оплати захищених/незахищених статей видатків, дохідної частини районного бюджету, Іван Іванович зупинився на питаннях реалізації у районі мікропроектів та своєчасній виплаті соціальних допомог мешканцям Городоччини. На завершення обговорено введення в дію у Городоцькому районі постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними».  Як зазначив заступник начальника відділу у Городоцькому районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області Володимир Жук : «Сьогодні в нас є один з нових підзаконних актів. Це Постанова Кабінету Міністрів України № 413, яка врегульовує деякі питання вдосконалення управління у сфері земельних відносин, охорони земель та розпорядження ними. Вона прийнята 07.06.2017 року і вступила в дію з 20.06.2017 року. Ця Постанова визначає основні напрямки щодо збереження земель державної власності з майбутньою передачею розпорядження цими землями на органи місцевого самоврядування. Спрямована на набуття права оренди винятково на конкурентних засадах з мінімальною стартовою ціною – 8 % від нормативно-грошової оцінки – терміном на 7 років».