Шукаємо нащадків Лицарів ОУН і УПА народжених в Городоцькому районі

     З метою втілення у життя системи нагород УПА, встановлення Лицарів ОУН і УПА, їхніх рідних та родичів, виготовлення нагород та проведення церемонії вручення в рамках роботи Світового ювілейного оргкомітету з відзначення 75-ої річниці створення УПА створена «Координаційна рада з вшанування памяті нагороджених Лицарів ОУН і УПА».
   Спільно з органами місцевого самоврядування та державними адміністраціями Координаційна рада займається пошуком та ідентифікацією нагороджених і їхніх родичів, виготовленням відзнак, супровідних документів і підготовкою урочистих заходів з вручення нагород.
   Просимо долучитися до цього проекту, допомогти в його реалізації та повідомити особи найближчих родичів (їхні контакти), яким буде передана відзнака. В додатку Список Лицарів ОУН і УПА, що народилися в Городоцькому районі.
Контакти родичів просимо надсилати на ел.адресу районної ради - gorodok.rada@gmail.com , або за номером тел. 30-436

Лицарі ОУН і УПА народжені в Городоцькому районі Львівської області.

ПІБ нагородженого

Псевдо

Посада

Дата нар.

Місце нар.

Дата смерті
(загибелі)

Місце смерті (загибелі)

Нагорода

Гресько Мирослава

«Уляна»

Реферант УЧХ Комарнівського району Городоцької округи

 

 

 

 

Срібний хрест бойової заслуги
1 класу

Огородницький Іван

«Пугач»

Військовий референт ОУН Городоцького повіту (1944), командир повстанчої групи ім..Перуна

20.05.
1919

м.Комарно

17.09.
1944

с.Сайків Миколаївський р-н Львівська обл..

Бронзовий хрест

Росяк Василь

«Водяний»
«Чуприна»

Військовий референт Комарнівщини

1915

с.Татаринів

 

 

 Бронзовий хрест бойової заслуги

Хома Іван

«Богдан»

Референт СБ Турківського надрайонного проводу, кур’єр УГВР

21.12.
1920

с.Мавковичі

27.06.
1975

Нью Йорк, США

Золотий хрест бойової заслуги 1 класу

Шевчук Михайло Михайлович

«Юрко», «Богдан», «Бескид»

Заступник реферанта СБ Львівського крайового проводу ОУН Миколи Грека (Грача) «Гайдара», старший вістун, булавний, районний провідник ОУН Городоччини 

1922

с.Бартатів

04.03.
1951

с.Перекорінці Муровано-Куриловецького р-ну, Вінницька обл 

Срібний хрест бойової заслуги 1-го класу; Срібний хрест заслуги