Шукаємо нащадків Лицарів ОУН і УПА народжених в Городоцькому районі

З метою втілення у життя системи нагород УПА, встановлення Лицарів ОУН і УПА, їхніх рідних та родичів, виготовлення нагород та проведення церемонії вручення в рамках роботи Світового ювілейного оргкомітету з відзначення 75-ої річниці створення УПА створена «Координаційна рада з вшанування памяті нагороджених Лицарів ОУН і УПА».
   Спільно з органами місцевого самоврядування та державними адміністраціями Координаційна рада займається пошуком та ідентифікацією нагороджених і їхніх родичів, виготовленням відзнак, супровідних документів і підготовкою урочистих заходів з вручення нагород.
   Просимо долучитися до цього проекту, допомогти в його реалізації та повідомити особи найближчих родичів (їхні контакти), яким буде передана відзнака. В додатку Список Лицарів ОУН і УПА, що народилися в Городоцькому районі.
Контакти родичів просимо надсилати на ел.адресу районної ради - gorodok.rada@gmail.com , або за номером тел. 30-436

Лицарі ОУН і УПА народжені в Городоцькому районі Львівської області.

ПІБ нагородженого

Псевдо

Посада

Дата нар.