У селі Керниця врочисто відкрили пам’ятник Великому Кобзареві

Свято Першого дзвоника у Керниці поєдналось зі ще однією важливою подією  – відкриттям і освяченням погруддя Тарасові Шевченку. Пам’ятник споруджено у досить вдалому місці, поблизу тамтешнього НВК, стараннями і коштом місцевої жительки, знаної волонтерки Юлії Мацько. Врочисте відкриття відбувалося за присутності шкільної родини Керницького НВК, численних жителів населеного пункту і гостей з райцентру: голови Городоцької районної ради Володимира Більовського, першого заступника керівника райдержадміністрації Івана Ковальчука, керівника районного відділу освіти, депутата райради Ігоря Яскевича. Освятив пам’ятник о. Василь Дзвоник. Звучали безсмертні твори Кобзаря, промови. В.Більовський відзначив важливість цієї події, адже це 12 пам’ятник Т.Шевченкові у нашому районі. Перший був відкритий ще далекого 1964 року просвітянином Іваном Бучківським. Відтак, голова райради високо оцінив ініціативу і старання Ю. Мацько як у побудові погруддя Шевченку в Керниці, так й її волонтерську роботу загалом.
За інформацією Народної думки