19 жовтня - сесія Городоцької районної ради

Городоцька районна рада інформує, що XVІ сесія районної ради VII скликання відбудеться 19 жовтня 2017 року в актовому залі Городоцької районної ради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10.00. На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій.

На сесії розглядатимуть питання:

1.        Про порядок денний XVI сесії Городоцької районної ради.

2.        Про інформацію Городоцької районної виборчої комісії Львівської області щодо змін в складі депутатського корпусу Городоцької районної ради.

3.        Про зміни в складі постійної комісії з питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової інформації.

4.        Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам  району в 2017 році.

5.        Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та корупцією на території Городоцького району Львівської області за перше півріччя 2017 року.

6.        Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перше півріччя 2017 року.

7.        Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

8.         Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

9.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що включена в перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах, площею 4,0927га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

10.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що включена в перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах, площею 5,7038га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

11.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,  що включена в перелік земельних ділянок, площею 73,8564га, що розташована території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

12.   Про надання дозволу ПП «АЛІКЕНД» на викуп орендованої земельної ділянки кадастровий номер 4620988000:08:000:0158, яка розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, вул. Польова, 13 (за межами населеного пункту).

13.   Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

14.   Різне.