У Великолюбінській ОТГ відкрили добровільну пожежну команду

31 липня, у с.Завидовичі, спільними стараннями ГУ ДСНС області, районної влади, ОТГ -  було відкрито добровільну місцеву пожежну команду. Вона є першою на Городоччині. Її завдання – сприяти оперативному реагуванню на надзвичайні події і посилити рівень безпеки на території новоствореної ОТГ і довколишніх населених пунктів.

Від обласного управління ДСНС дружинники отримали в користування спеціалізований автомобіль ЗІЛ-130. Такі машини зараз є основою автопарку рятувальної служби країни, попри те, що не припиняється його поповнення новою технікою.

Місцем розташування добровільного підрозділу стала база агрофірми ТзОВ «Львівське» у Завидовичах. У складі місцевої пожежної дружини є шість осіб: четверо водіїв і два активісти рятувальної справи, завдання яких якнайшвидше доправити до місця пожежі і подати основні засоби гасіння.

З часом цей пост, як планується, із добровільного перетвориться у стаціонарний, із цілодобовим чергуванням і оплатою праці. Штат працівників збільшиться до восьми. А фінансуватиметься такий пожежний пункт із бюджету об’єднаної громади. Також стоїть нагальне питання про створення місцевої рятувального команди у Комарні.

Слід наголосити, що відкриття пожежного підрозділу у Завидовичах 31 липня проходило в урочистій обстановці. Привітати громаду з важливою подією приїхало багато гостей. Це голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, заступник голови Великолюбінської ОТГ Роман Дунас, представник ГУ ДСНС у Львівській області, підполковник цивільного захисту Ярослав Гуцал, начальник районного відділу ГУ ДСНС Олександр Афіногенов. Запрошені гості мали слово та врочисто перерізали стрічку у депо.

«Дійсно приємно бути сьогодні на такій події, – зазначив Б.Слонівський. – Вона є якнайкращим виразником реформи децентралізації в дії. Є кому і є чим оперативно прийти на допомогу місцевій громаді».