Відзначення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора

Сьогодні, 26 липня, в кабінеті голови Городоцької районної ради, відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.

За результатами обговорення вирішено:

До Дня Державного Прапора 23 серпня - відбудеться велопробіг до місць поховань новітніх Героїв, урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля будівлі районної ради, віче.
До Дня Незалежності України 24 серпня -  відбудеться урочиста хода містом у вишиванках;
у приміщенні ЗОШ №3 відкриття музею Герою Небесної Сотні Івану Бльоку;
 В Старому парку м.Городка. провести офіційну та розважальну частину свята.

В обговоренні взяли участь: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, заступник міського голови С.Попко, голова районної організації ветеранів АТО В.Смілка, керівники структурних підрозділів РДА, представники ЗМІ та громадськості.