21 липня – сесія Городоцької районної ради

 Городоцька районна рада інформує, що XV сесія районної ради VII скликання відбудеться 21 липня 2017 року в актовому залі Городоцької районної ради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10.00. На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій.

На сесії розглядатимуть такі питання: 

1.        Про порядок денний XV сесії Городоцької районної ради.

2.        Про припинення повноважень депутата Городоцької районної ради О.Карапінки.

3.        Про зміни в складі постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО Городоцької районної ради.

4.        Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ півріччя  2017 року.

5.        Про проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника Героям Городоччини різних епох «Наша пам'ять – наші герої».

6.        Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Городоцького району на 2017 рік.

7.        Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади  Городоцького району на 2017 рік.

8.        Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області.

9.        Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

10.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

11.    Про внесення змін до рішення районної ради від 27.02.2015 року № 661 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована по вул. Польовій,13 у с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області».

12.    Про внесення змін до рішення від 8.07.2015 року № 743 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої по вул. Польовій, 64 в с. Черляни, Городоцького району, Львівської області  (за межами населеного пункту), для розміщення приміщень обслуговування персоналу підприємства авіаційних перевезень ПП «Компанія «Перспектива плюс»».

13.    Про внесення змін до рішення від 8.07.2015 року № 744 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої по вул. Польовій, 25 в с. Черляни, Городоцького району, Львівської області  (за межами населеного пункту), для обслуговування нежитлової будівлі арочного сховища підприємства авіаційних перевезень ПП «Компанія «Перспектива плюс»».

14.    Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с.Черляни, вул. Польова, 86, 88 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для будівництва та обслуговування злітно-посадкової смуги.

15.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами під об’єкт «Облаштування Рудківського газового родовища. Свердловина № 333», яка знаходиться на території Коропузької сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

16.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами під об’єкт «Облаштування Орховицького НГР. Свердловина № 26» площею 0,0584, яка знаходиться на території Мильчицької сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

17.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами під об’єкт «Облаштування Орховицького НГР. Свердловина № 26» площею 0,5747, яка знаходиться на території Мильчицької сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

18.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами під об’єкт «Облаштування Орховицького НГР. Свердловина № 41» площею 0,1300, яка знаходиться на території Мильчицької сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

19.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  знаходиться у користуванні СТзОВ «Грімно» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) на території Грімненської сільської ради Городоцького району Львівської області, площею 44,0000 га.

20.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  знаходиться у користуванні СТзОВ «Грімно» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) на території Грімненської сільської ради Городоцького району Львівської області, площею 7,7001 га.

21.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 30,3701 га, яка розташована на території Завидовицької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

22.    Про передачу Городоцькій міській раді земельних ділянок із земель спільної власності територіальних громад району.

23.    Про надання дозволу Городоцькій міській раді  на виготовлення детального плану території земельної ділянки для облаштування кладовища на вул. Авіаційній (територія колишнього військового містечка «Черляни» на території Угрівської сільської ради) із земель комунальної власності територіальних громад району.

24.    Про надання дозволу Городоцькій міській раді  на виготовлення детального плану території для відведення в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,35 га для обслуговування складських приміщень на вул. Авіаційній,123, 124 (територія колишнього військового містечка «Черляни» на території Угрівської сільської ради) із земель комунальної власності територіальних громад району.

25.    Про затвердження детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування 17 індивідуальних гаражів в  с. Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району  Львівської області.

26.    Про реорганізацію Мильчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у Мильчицьку ЗОШ І-ІІ ступенів.

27.    Про ліквідацію  Милятинської ЗОШ І ступеня.

28.    Про забезпечення харчуванням дітей дошкільних установ Городоччини.

29.    Про внесення змін до Програми розвитку української мови, української культури    та історичної свідомості громадян України натериторії Городоцького району на 2017-2018 роки.

30.    Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на передачу  трансформаторної підстанції КТП-250-6, 10/0,2, У1, яка знаходиться на балансі відділу освіти (Комарнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) на баланс Комарнівської міської ради.

31.    Про передачу у безоплатне тимчасове  користування легкового автомобіля марки СІТRОЕN  JUМРY КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

32.    Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» на укладення угоди оренди нежитлового приміщення площею 1 кв.м. в Городоцькій ЦРЛ.

33.    Про затвердження звіту про оцінку майна-нежитлового приміщення № 1 загальною площею 22,7 кв.м. Мшанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (згідно поверхового плану від 14.06.2017 року), що, на праві державної власності, належить КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Мшана.

34.    Про внесення змін до Програми облаштування дитячих ігрових та тренажерних       майданчиків     в Городоцькому районі на 2017 рік.

35.    Про надання дозволу на передачу в орендну частини  приміщення  КЗ ГРР «Городоцький районний ЦПМСД».

36.    Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості незавершеного будівництва літ. А-2 загальною  площею 264,0 кв. м., що належить на праві комунальної власності Комунальному підприємству «Городоцьке районне бюро технічної інвентаризації» та знаходиться за адресою: Львівська область, м. Городок, вул. Львівська, буд. 3 б.

37.    Про включення нерухомого майна КП «Городоцьке РБТІ» до переліку об’єктів, що підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення аукціону.

38.    Про внесення змін до штатного розпису Городоцької районної ради на 2017 рік.

39.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

40.    Різне.