Городоцьке бюро правової допомоги інформує

Шукаємо активних громадян! Конкурс на навчання для громадських радників. Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: paralegals.network@gmail.com 

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги за адресами:

Перший львівськиймісцевий центр з наданнябезоплатноївторинноїправовоїдопомоги

м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 71, офіс 505

§  Новояворівське бюро правовоїдопомоги

§  Перемишлянське бюро правовоїдопомоги

§  Пустомитівське бюро правовоїдопомоги

§  Яворівське бюро правовоїдопомоги

§  м. Новояворівськ, вул. СічовихСтрільців, 5

§  м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 3а

§  м. Пустомити, вул. Грушевського, 4

§  м. Яворів, вул. Львівська, 2, 1-й поверх 

Другийльвівськиймісцевий центр з наданнябезоплатноївторинноїправовоїдопомоги

м. Львів, вул. Винниченка, 30

§  Жовківське бюро правовоїдопомоги

§  Городоцьке бюро правовоїдопомоги

§  Рава-Руське бюро правовоїдопомоги

§  м. Жовква, пл. Вічева, 4

§  м. Городок, вул. Львівська, 1а

§  м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, 8