Стартували “Ігри Нескорених”.

Сьогодні, 11 липня, в селі Сприня Самбірського району, на території спортивно-туристичного комплексу «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака відбулось урочисте відкриття спортивно-патріотичної гри «Ігри Нескорених». Захід відбувся на історичному місці, де в липні 73 роки тому, утворилася Українська Головна Визвольна Рада.

Привітали учасників змагань:голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова Городоцької районної ради  Володимир Більовський, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, голова Мостиської РДА Степан Буняк,  станичний Самбірської станиці братства ОУН-УПА Микола Петрущак.

Цього року участь у змаганнях візьмуть команди учнівської молоді віком 15-18 років: Городоцького,  Самбірського, Старосамбірського, Мостиського  та Пустомитівського  районів, а також команди міст Сватове Луганської області, Слов'янськ, Донецької області та учасники восьмого змагального Потягу Єднання України «Труханівська Січ». Городоччину на цих Іграх, що мають всеукраїнський статус, представляють молодіжні команди “Апостольська Чота” і “Меморіал”
Впродовж тижня учасники ігор братимуть участь у стрільбі, повстанському біатлонi, перетягуванні  линви, розпалюванні  багаття, перегонах, гирьовому спорті, армреслінгу та в повстанській пісні.