Щоб ваговози не руйнували дороги

Шановні краяни - водії! На виконання основних заходів Національної поліції України, відповідно до Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», з метою збереження автомобільних доріг Городоцького району від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди (температура повітря понад +28* С) рекомендуємо водіям великовагових транспортних засобів з 10.00 до 22.00 здійснювати відстій транспортних засобів на спеціальних майданчиках. В разі виявлення працівниками патрульної поліції Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУНП y Львівській області порушень вище вказаних правил винних буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.