19 жовтня в актовому залі Городоцької районної ради, о 10:00 год. відбудеться XVІ чергова сесія районної ради

 Городоцька районна рада інформує, що XVІ сесія районної ради VII скликання відбудеться 19 жовтня  2017 року в актовому залі Городоцької районної ради. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок сесії – о 10.00. На сесію запрошуються депутати обласної ради, депутати районної ради, міські, селищний і сільські голови, керівники підприємств, установ та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадсько-політичних організацій.

На сесії розглядатимуть питання:

1.        Про порядок денний XVI сесії Городоцької районної ради.

2.        Про інформацію Городоцької районної виборчої комісії Львівської області щодо змін в складі депутатського корпусу Городоцької районної ради.

3.        Про зміни в складі постійної комісії з питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової інформації.

4.        Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам  району в 2017 році.

5.        Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі на 2017 рік.

6.        Про внесення змін до Програми розвитку туризму  та  рекреації    в   Городоцькому районі на 2017 рік.

7.        Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та коропцією на території Городоцького району Львівської області за перше півріччя 2017 року.

8.        Про звіт головного лікаря КЗ ГРР «Городоцький РЦ ПМСД» щодо організації роботи та витрачання виділених бюджетних коштів за 8 місяців 2017 року.

9.        Про звіт головного лікаря КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» щодо організації роботи та витрачання виділених бюджетних коштів за 8 місяців 2017 року.

10.    Про хід виконання Програми розвитку освіти Городоччини на 2017-2020 роки.

11.    Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за перше півріччя 2017 року.

12.    Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2017 рік.

13.     Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розташованих в с.Черляни (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області по передачі їх у власність громадянам  для будівництва індивідуальних гаражів.

14.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що включена в перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах, площею 4,0927га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

15.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, що включена в перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах, площею 5,7038га, що розташована на території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

16.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,  що включена в перелік земельних ділянок, площею 73,8564га, що розташована території Угрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області та продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

17.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 20,0000 га, яка розташована на території Завидовицької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

18.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення фермерського господарства площею 18,8069 га, яка розташована на території Завидовицької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

19.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 13,1000 га, яка розташована на території Шоломиницької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

20.    Про надання дозволу ПП «АЛІКЕНД» на викуп орендованої земельної ділянки кадастровий номер 4620988000:08:000:0158, яка розташованої за адресою: Львівська область, Городоцький район, с. Черляни, вул. Польова, 13 (за межами населеного пункту).

21.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду ПП «Компанія «Перспектива Плюс»  за адресою: с. Черляни, вул. Польова, 89 (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

22.    Про передачу кадрових, матеріально-технічних ресурсів амбулаторій, ФАПів  КЗ ГРР «Городоцький районний ЦПМСД» Великолюбінській об’єднаній територіальній громаді Городоцького району Львівської області.

23.    Про надання дозволу  КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» на списання автомашини марки ГАЗ-53.

24.    Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.07.2017 року № 323 «Про  ліквідацію Милятинської ЗОШ І ступеня».

25.    Про перейменування Долинянської ЗОШ І-ІІ ступенів на Долинянський навчально - виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Городоцької районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту.

26.    Про передачу навчальних закладів Городоцької районної ради Львівської області на баланс та в оперативне управління Великолюбінській об’єднаній територіальній громаді Городоцького району Львівської області.

27.    Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

 

28.    Різне.