На будівлі Городоцького НВК №2 встановили памятну дошку Віктору Земзерову

24 травня, на приміщенні Городоцької гімназії відкрили меморіальну дошку на честь загиблого учасника АТО - Віктора Земзерова.
Хвилиною мовчання, духовною і громадською панахидою віддали шану загиблому воякові. У відкритті взяли участь: голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА  Володимир Ременяк, міський голова  Роман Кущак, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, депутат районної ради Омелян Дунас, родичі загиблого, трудовий колектив та учні школи, громадськість Городоччини. Чин освячення меморіальної таблиці здійснили священнослужителі церкви Благовіщення Пресвятої Діви Марії отці Михайло, Богдан і Броніслав. Присутні молитвою пом’янули Героя.