Відзначення Свята Героїв на Городоччині.

20 травня відбудеться таборування школярів на території тренувально-спортивного комплексу у с.Заверещиця (Цунів).
20-21 травня на стадіоні м.Городка триватиме 1-ий обласний турнір із футзалу пам’яті родини Тершаковців, започаткований ГО УНСО спільно з обласною Асоціацією футзалу.
А власне у День Героїв, 23 травня, з почину районної ради пройде патріотичний Автопробіг до місць поховань новітніх Лицарів України.
Збір учасників автопробігу – о 9 год. на майдані Гайдамаків райцентру, біля церкви Благовіщення.
О 9:30-10:30 – покладання квітів до могил Героя Небесної Сотні Івана Бльока, воїнів АТО Тараса Кулєби, Андрія Одухи та Віктора Земзерева на кладовищі Городка;
об 11:00 – на могилі воїна АТО Івана Сирватки у с.Суховоля;
о 12:00 – на могилі воїна АТО Михайла Самсона, с.Заверещиця;
о 12:45 – на могилі воїна АТО Назарія Попадика у с.Дроздовичі;
 о 13:30 – на могилі воїнів АТО Івана Альберта та Богдана Яценка, с.Дубаневичі; на могилі Героя Небесної Сотні Володимира Топія, м.Судова Вишня (Мостищина);
о 13:45 – на могилі Героя Небесної Сотні Володимира Жеребного, м.Рудки (Самбірщина);
о 14:30 – покладання квітів до меморіальної дошки воїну АТО Андрію Юрзі у м.Комарно;
о 15:20 – на могилі воїна Володимира Верешка, с.Нове Село.
Того ж дня, 23 травня, о 18 год. біля пам’ятника Т.Шевченку в Городку розпочнеться зініційований молодіжною ГО «Апостольська чота» врочистий марш містом, учасники якого вшанують усіх борців за Україну.
24 травня о 14:00 год. – відкриття меморіальної дошки В.Земзерову на фасаді городоцької гімназії.